CES LAS VEGAS 2019: Procházka automobilovou budoucností (VIDEO)..!

09.01.2019 15:06

Convention Centrum v americkém městě zábavy patří od 8. do 11. ledna mezinárodnímu veletrhu spotřební elektroniky. Do Las Vegas se letos přijela prezentovat i řada automobilových značek, jež lákají zájemce na své technologické vychytávka či vize budoucnosti. Vybral jsem pro vás téměř dvě desítky inspirujících snímků. A začnu u konceptu Audi Aicon.

Velký prostor má na výstavišti ve své domovině především Ford, ale stánek zde připravil i koncern FCA.


BMW zase postavilo pavilon věnovaný studii Vision iNext. Podívejme se tedy i na budoucnost bavorského výrobce.


Další prémiová značka Mercedes-Benz si nebrala servítky a rovnou zde ve světové premiéře ukazuje nový model CLA nebo Vision Urbanetic Concept.

S několika koncepčními modely a třeba i novým elektromobilem Leaf přišel Nissan. Jeho prodloužený dojezd činí 363 kilometrů a maximálka byla zvýšena na 158 km v hodině. U nás v Evropě se ukáže ve druhé polovině roku. Futuristicky vypadá Nissan IMx Kuro.


V Las Vegas letos nechybí Mitsubishi, Honda ani Toyota včetně její sesterské luxusní odnože Lexus. Kochejme se tak nejnovějšími nápady automobilového průmyslu. Na videu můžete mrknout na studii Mercedesu nebo velké bavorácké enduro GS, které umí jezdit samo. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa