BMW X7 Dark Shadow Edition V8: Pouze 500 unikátních vozů s řadou vychytávek a výkonem 525 koní (VIDEO)..!

27.07.2020 08:55

Německá automobilka v těchto dnech zveřejnila informace k nejnovější limitované edici své valjkové lodi. Velké SUV Dark Shadow Edition je celosvětově omezena na pětset kusů.

Oproti standardnímu BMW X7 zahrnuje design karoserie, výfukový systém i další doplňky M Sport. Prémiová značka odstranila všechny standardní chromované doplňky včetně ledvinek masky a vyměnila je za černé náhrady v matném nebo lesklém provedení. Zadní okna jsou nyní silně zabarvená.

Balíček Dark Shadow je doplněn novým metalickým lakem Arctic Grey a sadou 22palcových disků z lehké slitiny v matné černé barvě.

Uvnitř získá kupující kožené čalounění v kombinci s Alcantarou. K dispozici je také řada dalších úprav jako je panoramatické skleněné střešní okno nebo masážní sedadla.

Edice X7 Dark Shadow má špičkový zvukový systém Bowers a Wilkins s 20 reproduktory, dvojici 10.2palcových dotykových monitorů připevněných k zadní části předních sedadel a televizní anténu, jež umožňuje cestujícím využívat digitální televizi.

Ediční  BMW  X7 má stejné hnací ústrojí jako X7 M50i. Srdcem vozu je dvakrát přeplňovaný osmiválec o objemu 4.4 litru, jenž produkuje 523 koní a točivý moment 750 Nm. Energii posílá na všechna kola osmistupňový automat. BMW uvádí zrychlení z nuly na stovku za 4.5 sekundy. Maximální rychlost 250 km v hodině je elektronicky omezana.

Například na britský trh se dostane pouze 10 kusů této unikátní edice BMW X7 Dark Shadou Edition vyrobené v americkém Spartanburgu s cenou ve výši 114.975 liber. První vozy se mají ukázat u dealerů již během srpna. Přikládám video. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa