BENTLEY Flying Spur Mulliner 2023 dostal novou specifikaci Blackline (VIDEO)..!

17.08.2022 09:35

Elegantní a špičkově vybavený Flying Spur Mulliner, odhalený loni na prestižním Monterey Car Week v Kalifornii, je vrcholem rodiny Flying Spur a kombinuje to nejlepší z moderního řemesla a dech beroucí luxus.

Současné vnější úpravy nahrazují chrom černými doplňky včetně vnějšího osvětlení. Místo saténově stříbrných horních krytů zrcátek typických pro Flying Spur Mulliner jsou pro specifikaci Blackline provedena v lesklé černé barvě Beluga.

Charakteristické křídlové větrací otvory Mulliner jsou také černěné. Maska chladiče zůstává černá s jasnými hranami ve 3D designu. Spodní mřížky nárazníku jsou rovněž vyvedeny v černé barvě.

Luxusní interiér Flying Spur zůstává nezměněn oproti stávající edici Mulliner a umožňuje zákazníkům vychutnat si jakoukoli kombinaci, kterou si vyberou v rámci neomezené nabídky, případně jednu z osmi doporučených tříbarevných provedení s využitím široké palety kůží a prošívání Bentley.

Nejnovější specifikace je k dispozici s motory Bentley V8 nebo W12 a rovněž s jednotkou V6 Hybrid. Pokud je vůz vybaven 6.0litrovým, dvakrát přeplňovaným W12, zrychlí z 0-100 km/h za 3.8 sekundy a je schopen maximální rychlosti 333 km/h.

Specifikace Blackline nabízí volitelné černé 22“ kolo Mulliner s kontrastním leštěným povrchem nebo alternativně 22“ disky se samonivelačními logy.

Nová generace 4.0litrové motorizace V8 s dvojitým přeplňováním poskytuje maximální rychlost 318 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 4.1 sekundy. Inovativní Hybrid V6 zrychlí z 0-100 km/h za 4.3 sekundy s maximální rychlostí 285 km v hodině. Bentley Flying Spur Mulliner Blackline nechybí tento týden na Monterey Car Week. Podívejte se na video prezentaci hybridní verze V6. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspressusa