AUTO SHOW: Slušovice ve znamení tuningu...

06.07.2011 18:44

Uplynulý víkend patřil tuningovému srazu AUTO SHOW, který se pravidelně koná ve známém dostihovém areálu Slušovice u Zlína. Aktuálního ročníku se zůčastnílo přibližně 400 vozů, z toho šest desítek - přímé nejvyšší republikové soutěže Tuning Cup. Na všechny čekal páteční ohňostroj, strip show i neon show. Sobotní ráno patřilo volným sprintům na 400 metrů.

Během dne několikrát vystoupilo kaskadérské duo - Marek Matoušek a Aleš Babka (držitelé mnoha rekordů). Odpoledne probíhaly měřené sprinty a nechyběla erotická myčka...v tomhle počasí, ale chudák holky! Vrcholem akce se stalo třetí kolo soutěže Tuning Cup. Vítěž Tuning Cat - Jirka Hájek s Toyotou Celicou skončil na 5-tém místě v "Japan & Asia Scene." Držitel ceny „The Best Sound“ z hlučínské akcičky Tuning Cat - Mirek Sittek s Renault Mégane Coupé byl šestý ve „Francouzské scéně,“ Petr Sobol s Peugeotem 207 (loňský vítěz Tuning Cat) se umístil třetí na téže scéně.

Druhý z Tuningu v Hlučíně - Robert Csolle se svým „čtverkovým“ Golfem si dováží 1. místo na "VW & Seat Modern" scéně, a získal rovněž cenu "Best Interier." Prostě auto ve špičkovém tunerském provedení.

 

Vítězem srazu ve Slušovicích „The Best of Best,“ se stal oranžový Peugeot Martina Slepičky a skvěle „udělaný“ motor Škody Fabia 1.2 Lukáše Šťastného. Počasí vydrželo, a sem tam se ukázalo i sluníčko, takže bylo na co koukat a celkově se sraz podle slov Petra i Mirka, kteří dodali fotky vydařil. Jirka Hyner