ASTON MARTIN VANTAGE A DBS SUPERLEGGERA si odvážejí MOTOR AWARDS 2018 (2X VIDEO)..!

11.10.2018 14:30

Dnes přináším to nejlepší pro oči nás motoristických fanoušků. Britský výrobce luxusních vozů Aston Martin totiž dosáhl v Londýně dvojnásobného úspěchu na inauguračním večeru Motor Awards, jež spolupořádají listy The Sun a Sunday Times.

V kategorii "Nejlepší sportovní auto," získal prestižní ocenění model Aston Martin Vantage ve velmi silné konkurenci supersportů Ferrari 488 Pista, Alpine A110, Porsche 911 GT3 RS nebo Audi RS4.

Vantage je úchvatně rychlý na závodní dráze. A skvělou zábavu se supersportem zažijete i při rozumné jízdě na běžné silnici.

Další cenu "Nejlépe navržený vůz," tedy Best Designed Car získal nový Aston Martin DBS Superleggera, jenž čelil silným soupeřům jakými jsou Bentley Continental GT, Ferrari Portofino, Lexus LC či Volvo S90.

DBS Superleggera je dechberoucí, jde o doslova umělecké dílo. Je krásná zvenčí i uvnitř. V luxusní kabině jsou použity ty nejkvalitnější materiály. Tak se společně kochejme, přikládám video prezentaci.

Na závěr dodám, že kandidáty na ceny Motor Awards vybrala skupina motoristických odborníků a zpravodajů UK, ještě předtím, než se o nich hlasovala veřejnost. Jirka Hyner

 Zdroj a foto: Newspress a Aston Martin